טל נוגעת בנשמה
מסיבת רווקות PDF הדפס דואל
נכתב על ידי taltibi   
שלישי, 24 מרץ 2009
 

 

טקס הכנסת כלה

 

 

 

כן, אפשר להזמין חשפן למסיבת רווקות, וגם אפשר להביא סקסולוגית שתספר לנו על שיפור חיי המין שלנו, ותביא לנו צעצועי מין, שמנים לעיסוי ושוקולדים לרכישה.

 

ואפשר להפוך את ערב מסיבת הרווקות לערב מרגש מאין כמוהו, ערב בו הכלה תהיה לא רק מלכת הערב, אלא המרכז, הנושא והמהות של הערב כולו.

 

ערב כזה נשאר כזיכרון בעל משמעות לכל מי שמשתתפת בו, משאיר חותם ומביא את הכלה עם הכנה רגשית ונפשית אל חופתה.

 

חמישה ימים לפני חתונתה של שרית, התרגשתי והתכבדתי מאד לערוך לה את טקס הכנסת הכלה שלה. בחדר התקבצו בשמחה והתרגשות נשים בקשת גילאים רחבה. עבור שרית שהיתה אז בשנות הארבעים שלה, היווה הטקס ציון ליציאה לדרך חדשה. "הזמנתי חברות, קרובות משפחה, כולן ליוו אותי בהרבה פרקים חשובים ומורכבים בחיי, ורציתי לחלוק איתן את הרגע" אמרה לי שרית.

 

בטקס - נתנו מקום, וברכנו את הדרך הלא פשוטה שעשתה שרית בחייה, עד אותו יום וקידמנו את הדרך החדשה המרגשת שהיא מתחילה בה בעוד ימים ספורים, עם אישה וילדתה לצידה.

 

באותו ערב - כל אחת מאיתנו סיפרה מה המתנה ששרית בעצם היותה מביאה לעולם בכלל, ולחיינו אנו בפרט. דובר שם על נחישות, על חברות אמת, על אהבה ללא תנאי, פתיחות ונתינה. המתנות שניתנו לשרית היו כולן בעלות משמעות למי שהיא עבורנו, לדרכה החדשה ולברכות שאנו מברכות אותה.

 

"הרגשתי כמו מלכה! למחרת כולן טילפנו והתרגשו ואמרו שלמדו להכיר בי צדדים שלא הכירו. ואפילו אמא שלי אמרה לי שלא נרדמה כל הלילה מרוב התרגשות ממה שמעה עלי".

 

טקס הכנסת כלה, הוא בהחלט טקס מרגש. אני, כמנחה מאד מתרגשת בעצמי בטקסים האלו. האהבה הענקית שהכלה נעטפת בה, ואיתה צועדת לחופתה משרה על כל הנוכחות בטקס. וערב הכלולות עצמו נהיה משמעותי ומרגש יותר עבור כולנו.

היה זה כאילו אנו שותפות לסוד ולהתרגשות שאורחי החתונה האחרים לא היה להם בזה חלק.

עד היום כמה שנים אחרי אותו הערב, אני עדיין שומעת הדים לערב המרגש בו קידשנו את שרית לכלה.

עידכון אחרון ( שלישי, 24 מרץ 2009 )
 
< קודם   הבא >